"Влітку дощі зникнуть, спека шокує українців": синоптики попереджають про аномальну і небезпечну погоду

[ad_1]

"Влітку дощі зникнуть, спека шокує українців": синоптики попереджають про аномальну і небезпечну погоду

В Україні літо 2022 року очікується зі значними погодними перепадами. Найспекотнішим місяцем буде серпень, коли температура битиме нові максимальні рекорди.

Як інформує «Obozrevatel», про це розповів керівник «Екологічної нації» Богдан Красавцев. За його словами, погода буде залежати від багатьох факторів, одним із яких є зміна клімату внаслідок воєнних дій.

Експерт пояснив, що через воєнні дії в атмосферу викидається величезна кількість вуглецю, який прискорює незворотні кліматичні процеси. На його думку, ці явища ставатимуть дедалі виразнішими впродовж наступних років.

Ще один важливий фактор – це брак дощів і як наслідок – засуха. Із року в рік Україна стикається з цією проблемою і ця криза посилюється також у всьому світі.

«Зараз ми всі можемо бачити шквальні вітри, зокрема, у Києві, та стрибки температури вниз-угору. Зміни клімату сьогоднішнього часу – це постійна непередбачуваність, різкі температурні коливання і до того ж різні стихійні явища, як-от торнадо», – сказав Красавцев.

Він відзначив, що смерчі, вже стали «візитівкою» не тільки південних, а й центральних областей України.

Щодо температурних прогнозів, то, за словами експерта, червень буде, скоріш за все, відносно теплий, без надвисоких температур. Але дні з середини липня по серпень будуть найспекотнішими.

«Вочевидь температура битиме нові максимальні рекорди. Разом із тим, я думаю, що сильні вітри нікуди не дінуться, а їхня інтенсивність буде тільки наростати, до чого ми всі звикнемо», – зазначив Богдан Красавцев.

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *