"Ніколи не мала навіть кімнати": українська призерка Олімпіади-2020 подарувала квартиру своєму тренеру


"Ніколи не мала навіть кімнати": українська призерка Олімпіади-2020 подарувала квартиру своєму тренеру

Ірина Коляденко, яка здобула “бронзу” на Олімпіаді-2020, що проводилася у Токіо, розчулила і здивувала українців несподіваним вчинком.

Борчиня одержала за свій успіх на змаганнях від керівництва Київської області квартиру в Ірпені, проте дівчина подарувала це помешкання своєму тренеру, хоч і не має власного. Про випадок дівчина повідомила у мережі Instagram.

“Вчора відбулась,ще одна дуже важлива, та така потрібна подія в моєму житті. Губернатор Київської області Володін Василь Генадійович, вручив мені ключі, вже від моєї квартири, в моєму місті Ірпінь.

Що це значить для мене? Ну щоб Ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це насправді була моя мрія, не менш бажана ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю, право власності на однокімнатну квартиру на 41 м. кв. І вже завтра я б могла розпочати ремонтні роботи. Але….

Але за всіма моїми перемогами, стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю на протязі восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу. Так, було не легко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!

Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру ДЯКУЮ!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко @wolodymyryaremenko . Ви її заслужили!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете”,-ідеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений koliadenko🖤 (@koliadenko_8)Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *