В Міноборони РФ заговорили про нові ракетні удари по західних областях України 8 травня


В Міноборони РФ заговорили про нові ракетні удари по західних областях України 8 травня

Російські ЗМІ, зокрема пропагандистський ресурс “РИА новости”, вже не вперше пише про заплановані провокації та ракетні удари, які росія планує застосувати в Україні, заздалегідь, звинувачуючи в цьому Україну.

Американські військові експерти та українські спецслужби вже не вперше зауважували факт, що, діючи таким чином, РФ хоче перекласти відповідальність за військові злочини по відношенню до мирного населення на українську сторону. 

В Міноборони РФ заговорили про нові ракетні удари по західних областях України 8 травня, фото-1
В Міноборони РФ заговорили про нові ракетні удари по західних областях України 8 травня, фото-2

Якщо проаналізувати повідомлення “РИА новости”, то, імовірно, завтра, 8 травня, російські війська планують продовжувати атакувати Україну, цього разу завдавши ударів ракетами “Точка-У” по місцях скупчення людей у Львівській та Волинській областях, а потім звинуватити у цьому українських захисників.

Раніше в РНБО України закликали українців бути особливо уважними до сповіщень про повітряну тривогу від 7 до 9 травня включно, оскільки існує підвищений ризик обстрілів України російськими окупантами. У ці дні у більшості регіонах подовжили тривалість комендантської години, а в деяких – скасували масові заходи заради безпеки людей. Закликаємо, якщо чуєте сигнал про повітряну тривогу, негайно спускайтеся в укриття!

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *