"37 560 грн зарплати на місяць": з'явилася робота для українців без досвіду та освіти

[ad_1]

"37 560 грн зарплати на місяць": з'явилася робота для українців без досвіду та освіти

Зарплата від 30 тис. грн доступна українцям і без вищої освіти та досвіду роботи. Названо найбільш високооплачувані вакансії для таких людей.

Як інформує «biz today.ua»,  більшості пропозицій для українців без диплома про вищу освіту та досвід важливий результати роботи.

Офіціант

Офіціантам у великих містах пропонують заробітну плату від 20 до 35 тис. грн. Кафе та ресторани готові надати робочі місця українцям без досвіду, зокрема студентам. Їхній дохід залежить від чайових. Важливо добре виглядати, бути комунікабельним та відповідати іншим критеріям закладу.

Водій

Більшості водіїв пропонують зарплатню від 20 до 30 тис. грн. Водій Нової пошти може заробити до 30 тис. грн на місяць, вакансія доступна студентами. При цьому кандидат має бути готовим відкрити ФОП.

Кредитний експерт

До фінансових організацій та ломбардів запрошують людей, які мають працювати з клієнтами. Їм потрібно видавати кредити, обдзвонювати боржників та показувати високі результати. В оголошеннях на профільних сайтах наведено зарплати у розмірі 30 тис. грн для таких фахівців.

Агент з нерухомості

Агентства обіцяють навчити рієлторів «з нуля». У таких вакансіях часто відсутня ставка, є лише відсоток від угод. Вказано, що слабкі менеджери одержують від 700 до 1300 доларів, середні – 1600-2400, а сильні можуть розраховувати на зарплату від 3000 доларів.

Майстер у ювелірний салон

Працівник, який під мікроскопом закріплює дорогоцінне каміння в ювелірних виробах, може отримувати на місяць до 35 тис. грн.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *