"Долар дорожчає шалено, курс валют приголомшив усіх в Україні": експерти сказали, чи час вже бігти в обмінники

[ad_1]

"Долар дорожчає шалено, курс валют приголомшив усіх в Україні": експерти сказали, чи час вже бігти в обмінники

Готівковий курс гривні до долара у «ПриватБанку» сьогодні, 17 серпня, подорожчав на 25 копійок — до 37,80 грн за долар.

Як інформує «УНІАН», курс готівкового євро у фінустанові подорожчав на 15 копійок – до 41,55 грн за євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,20 грн, євро — за курсом 40,55 грн за одиницю іноземної валюти. Курс долара на карткові розрахунки у «ПриватБанку» становить 37,45 грн, євро — 41,49 грн.

Курс долара під час війни

Як повідомлялося, готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках сьогодні, 17 серпня, послабшав на 16 копійок — до 37,90 грн за долар. Згідно з оприлюдненими даними обмінників, щодо євро курс гривні послабшав на 12 копійок – до 41,62 грн за євро.

Директорка департаменту казначейських операцій «Юнекс Банку» Ганна Золотько вважає, що наближення осені і посилення побоювань українців з приводу повторення енергетичної кризи можуть дещо зміцнити долар, а це своєю чергою може підвищити попит на валюту на сірому ринку. Проте зараз попит на валюту дещо впав — в середині місяця попит на валюту з боку населення зазвичай знижується, тому найближчим часом не слід очікувати зростання курсу.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *