"Долар перетне скоро критичну межу, обмінники готуються заробити на курсі валют": фахівці про те, чи треба українцям чекати жахливого

[ad_1]

"Долар перетне скоро критичну межу, обмінники готуються заробити на курсі валют": фахівці про те, чи треба українцям чекати жахливого

Курс долара в Україні 20 серпня у більшості обмінників фінкомпаній перебував у межах досить широкого коридору.

Як інформує «УНІАН», прийом 37,20 — 37,80 гривень і продаж від 38,10 до 38,45 гривень, зазначає аналітик Олексій Козирєв.

«Основна частина обмінників фінкомпаній працюватиме у форматі «з обороту» зі спредом по долару в межах 15-25 копійок, а по євро — в межах 20-35 копійок. Але при цьому з частими спробами «розігріти» курс і зіграти «на підвищення». Особливо у тих регіонах, де платоспроможний попит все-таки вище. Це Київ, Дніпро, Одеса, частково Львів, Хмельницький, Чернівці та Запоріжжя. Обмежувати апетити обмінників зі зростання цінників продажу долара і євро буде тільки реальний платоспроможний попит на валюту», — зазначив аналітик.

За прогнозом Козирєва, періодично траплятимуться і мережі обмінників, які спробують додатково заробляти ще й за рахунок розширення спреду в межах до 1 гривні на доларі і євро: «Але, як правило, вони у цьому випадку все ж втрачатимуть частину клієнтів, не готових до такого розкиду котирувань».

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *