"Кровотечі та ураження головного мозку, вірус почав руйнувати здоров'я жінок із цієї категорії": медики про штам "Омікрон"

[ad_1]

"Кровотечі та ураження головного мозку, вірус почав руйнувати здоров'я жінок із цієї категорії": медики про штам "Омікрон"

Штам «Омікрон» з величезною швидкістю поширюється Україною та світом, завдаючи найбільшої шкоди конкретним групам населення, до якого входить і певна категорія жінок, для яких перебіг недуги може виявитися трагічним. Медики закликають дотримуватися медичних рекомендацій, адже невідповідальне ставлення до свого здоров’я може становити загрозу й для оточуючих.

Як інформує «Molbuk», лікарка-акушерка-гінекологиня Житомирського медичного центру «Медібор» Людмила Шевчук розказала, як вірус впливає на вагітну жінку та її майбутнє немовля.

Вагітні жінки перебувають під ударом вірус, входячи до групи ризику, саме для них вплив недуги на організм може бути згубним.

Наслідки хвороби — це невиношування дитини, передчасних пологів, передчасного розриву плодових оболонок, кровотечі.

Також у жінок виникає більше хронічних захворювань, які сприяють появі ускладнень під час коронавірусу.

Найстрашнішого удару організм жінки зазнає на початку та в кінці хвороби.

Якщо жінка відчуває задуху через брак кисню, то через це порушується внутрішньоутробний кровообіг матковими артеріями та артеріями пуповини. 

Кора головного мозку дитини зазнає ураження, а це впливає на подальший розвиток, зокрема на когнітивні функції: мовлення, запам’ятовування та читання.  

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *