"Масштабний снігопад накриє ці області України, мороз дошкулятиме у цих містах": синоптики про погоду до Нового року


"Масштабний снігопад накриє ці області України, мороз дошкулятиме у цих містах": синоптики про погоду до Нового року

Синоптики повідомили, якої погоди слід очікувати в Україні на Новий рік. Експерти кажуть, що погода не буде екстремально холодною, однак до морозу та снігопадів все одно треба бути максимально готовими.

Як інформує “Obozrevatel”, погода на більшій частині України на Новий 2023 рік не буде дуже морозною та сніжною. Тепла зима проявить себе повною мірою.

Згідно з інформацією Wisemeteo, кінець грудня цього року й перші дні січня-2023 не ознаменуються рясними снігопадами. У багатьох регіонах можливі навіть плюсові температури.

У Києві, за попереднім прогнозом, 31 грудня очікується 0 градусів і невеликий сніг. Він йтиме і в перший день нового року. Вночі температура опуститься до -2, вдень повернеться до рівня нуля.

На заході країни буде тепліше. У Львові в останній день 2022 року буде +5 вдень і +2 вночі, а 1 січня +1 вдень та 0 градусів вночі. У ці дні в місті опадів не прогнозують.

Ще тепліше буде на півдні. У Херсоні 31 грудня очікується +8 вдень і +5 вночі, без опадів. Наступного дня синоптики прогнозують +6 у світлу пору доби та +1 у темну. У Харкові сніг, ймовірно, випаде 29 грудня. А останній день цього року пройде без снігопаду, вдень до +5, уночі -2.

1 січня вночі очікується мороз до -5. У центральній частині України, зокрема в Дніпрі, у Новий рік можливий невеликий дощ. 31 грудня термометри покажуть +7 вдень і +5 вночі, 1 січня +1 вдень та -5 градусів вночі.

Прогноз порталу Gismeteo також говорить про те, що новорічні свята будуть відносно теплими. Можливо, навіть із дощами. Цей сайт прогнозує, що в Києві 31 грудня повітря вдень прогріється до +2, а вночі буде невеликий мороз до -1 градуса. Не виключений сніг упереміш із дощем.

Такі ж опади очікують на Львів. 31 грудня там прогнозують +1 вдень, а 1 січня ще на один градус тепліше. Вночі температура не опускатиметься нижче 0.

У Херсоні, за прогнозами Gismeteo, в останній день цього року дощитиме. Вдень буде +10, уночі +8. У неділю, 1 січня, буде від +5 до +1 градуса.

Сніг із дощем прогнозують у ці дні й у Харкові. 31 грудня термометри там покажуть +2 вдень, -2 вночі, а 1 січня +2 вдень та -1 вночі.

У центральній частині України очікуються дощі. У Дніпрі в останній день 2022 року буде +7 вдень і +2 вночі, а 1 січня 2023-го +5 вдень і +1 вночі.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *