"Витіснив усе": штам "Дельта" дивує заразністю і симптомами, медики вказали на нові загрози

[ad_1]

"Витіснив усе": штам "Дельта" дивує заразністю і симптомами, медики вказали на нові загрози

Штам коронавірусу «Дельта» тепер виявляють вже у 99%  зразків, наданих для аналізів від хворих в усьому світі. Дану інформацію оприлюднили експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я вчора (21 вересня) в онлайн-ефірі на Facebook.

Як інформує «УП», під час дослідження більшості зразків, що беруть у хворих на COVID-19, науковці фіксують саме штам «Дельта». Решта загрозливих штамів – «Альфа», «Бета» і «Гамма» – складають менше 1%.

«Дельта» став сильнішим, ще більш заразним і він перехоплює решту штамів та вірусів, що поширюються серед населення», – розповіла Марія Ван Керхове, очільниця групи технічних експертів ВООЗ з питань COVID-19.

Штам «Дельта» на сьогодні зареєстрували в 185 країнах світу.

Також Керхове відзначила, що організація фіксує ще п’ять штамів вірусу, які викликають інтерес. Утім, вона перелічила лише три з них – «Йота», «Ета» і «Каппа». Їхній статус понизили від «загрозливого» до такого, що «перебуває під наглядом».

«Це справді через зміни в їхньому поширенні, і ці штами просто витісняються іншими. Вони наразі не приживаються», – відзначила Марія Ван Керхове.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *