"Ображала і принижувала, прикидаючись лагідною": MELOVIN про те, як з нього знущалася Марченко


"Ображала і принижувала, прикидаючись лагідною": MELOVIN про те, як з нього знущалася Марченко

Український співак MELOVIN розкрив шокуючі акти про те, як телеведуча Оксана Марченко лише вдавала “м’яку та душевну ведучу”, а насправді прилюдно ображала його та вичитувала йому при друзях. 

Як інформує “Obozrevatel”, насправді ж дружина затриманого нардепа Віктора Медведчука вже тоді вміла гарно грати на публіку, а поза об’єктивом показувала себе з іншого боку.

На те, щоб розповісти фанатам правду, артиста надихнуло драматичне звернення куми воєнного злочинця Путіна до президентів України та Туреччини, де вона спробувала виправдати свого чоловіка, який неодноразово зраджував інтереси України.

“Оксано, ні. Навіть не намагайтеся. А колись, у далекому 2015 році, образ м’якої та душевної ведучої, яка підтримувала кожного учасника за лаштунками шоу “Ікс Фактор”, був повністю зруйнований для мене та всіх моїх друзів, які тоді були поруч у групі підтримки”, – зізнався музикант.

Марченко спілкувалася з учасником за лаштунками

Марченко спілкувалася з учасником за лаштунками

Зі слів артиста, Марченко поводилася грубо, нетактовно та навіть дозволяла собі робити зауваження щодо зовнішності учасника. Ба більше, телеведуча називала його сатаністом через аксесуари та малюнки на тілі.

“Насмішки збоку, кпини та уїдливі коментарі щодо моєї зовнішності – лінзи, татуювання… мене назвали сатаністом і що я не від Бога. При всіх моїх друзях почали вичитувати, як своїй власній дитині”, – згадав MELOVIN.

Зі слів артиста, Марченко поводилася грубо

Співак додав, що після останніх подій у його голові “склався пазл”, тому він усвідомив, якою саме людиною є колись “райдужна та добра” ведуча.

“Просто тільки зараз у мене нарешті склався пазл акторки без “Оскара”. Колись, обіймаючи діток, зараз сидіти і спостерігати, як на твоїй землі їх безжально вбиває кум”, – написав артист.

MELOVIN вперше розкрив, як Марченко його ображала

MELOVIN вперше розкрив, як Марченко його ображала

Як відомо, 12 квітня Служба безпеки України затримала народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука. Через це його дружина Оксана Марченко звернулася до очільника України з проханням негайно звільнити її обранця, який “завжди виступав за мир і діалог” між Москвою та Києвом.

Одразу після цього вона опублікувала ще один ролик, у якому зверталася вже до турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана з проханням визволити її чоловіка-“заручника”.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *