У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт

[ad_1]

У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт (ФОТО)

Зовсім скоро у двері українців постукають Чорний Водяний Кролик і Кіт — сиволи 2023 року. У новорічну ніч прийнято загадувати бажання. Звичайно, в усіх українців воно одне на всю країну, але треба знати і те, як саме варто загадувати бажання, щоб Кролик (або Кіт) його обов’язково виконали.

Талісман 2023 м’який, ласкавий і сімейний знак. Він любить спокій та затишок. Тому під час правління Чорного Водяного Кролика не варто чекати на серйозні потрясіння. М’який талісман із задоволенням виконує бажання, пов’язані з сім’єю та особистими стосунками. Тварина допоможе реалізувати всі цілі, пов’язані із роботою. Однак на це можуть розраховувати люди, які працюють на благо своєї сім’ї. Кролик допомагає також тим, хто найбільше бажає підвищити комфорт свого життя. Він подарує їм нові здібності.

У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт (ФОТО), фото-1

Кролик може виконати такі бажання:

знайти своє кохання; зміцнити відносини із партнером;отримати підвищення; знайти приховані таланти, призначення;відправитися в подорож.

А ось багатства просити у Кролика не варто. Наступний рік буде украй важким у фінансовому плані. Несприятливий період інвестицій.

Як правильно загадати бажання, щоб Кролик його виконав

Це багаторівневий обряд, що складається з наступних дій:

купити фігурку Кролика, але вона повинна відображати те, чого ви бажаєте найбільше (тварина з барабаном якщо хочете слави, з монетками — для багатства, парні — для бажаючих здобути кохання або зміцнити спілку); вибрати правильне вбрання для зустрічі Нового року (чорне, синє, зелене, блакитне вбрання або речі в будь-яких природних відтінках); накрити стіл з великою кількістю овочевих закусок та салатів (уникайте м’ясних страв з кролятини);зустрічайте свято у колі близьких людей; зробіть скриньку бажань червоного кольору (або купіть її, але тільки ту, яка вам сподобається) і напишіть на різних аркушах 8 бажань.

Подумайте заздалегідь, чого б вам хотілося. Пишіть бажання з конкретикою та без частки «не». Коли куранти почнуть бити, візьміть листи та починайте згортати у сувої. Кладіть їх у скриньку і уявляйте, що бажання вже виконуються. Вірте щиро в це. Після цього помістіть скриньку в затишне місце.

Езотерики рекомендують розміщувати коробочку у кімнаті, де ви буваєте найчастіше. Краще, якщо ви покладете її десь біля ліжка.

Коли бажання почнуть виконуватися, виймайте аркуші, на яких вони були зафіксовані. Дякуйте Кролику та спалюйте сувої у вогні свічки.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *