"Що ж купили за наші податки?": у сусідній області спалахнув скандал у садочку через побори"Що ж купили за наші податки?": у сусідній області спалахнув скандал у садочку через побори

Про побори у садочках та школах давно ходять легенди. Батьки часто скаржаться на те, що у батьківських комітетах вимагають то на ремонт то на подарунки захмарні суми. Така ситуація склалась у Львівськійобласті. Про ситуацію розповіла мама дитини, яка відвідує садочок №184 “Лісова казка”.

За словами жінки, якщо батьки відмовляються здавати гроші на потреби, на які передбачено фінансування від держави, їх діток позбавляють подарунків, з боку керівництва дошкільного освітнього закладу починається “економічний булінг”, і застосовуються “методи стандартні, радянські: хамство, ігнор питань, прохань, своїх прямих обов’язків”.

“Така собі трансформація окремих груп у державному садку в приватний гурток “активістів”. “Активісти” обурені, що їх власним приватним туалетним папером та милом будуть користуватись діти, якім ці ж речі в закладі придбали за податки батьків”, – пише львів’янка.

Жінка також виклала скріни листування в чаті між вихователем та батьками про такі внески.

Крім того, вона закликала відреагувати менеджмент Управління освіти Львівської міської ради, мера Львова, освітнього омбудсмена, і чиновників Міносвіти на подібні “механізми цькування і хамство у закладі по відношенню до тих, хто не хоче бути “благодійником”.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *