7 простих порад для підтримки гігієни порожнини рота

Щоб ваші зуби були достатньо міцними, щоб прослужити все життя, не потрібно багато часу. Щоб уникнути карієсу та захворювань ясен, достатньо лише кількох хвилин щодня. Щоб одягнутися вранці потрібно більше часу. Ви, ймовірно, витрачаєте більше часу на ранкову каву, і якщо ви займаєтеся здоровими фізичними вправами, догляд за зубами, безумовно, займає менше часу, ніж ваші фізичні вправи або ранкова пробіжка.

Що стосується здорових і красивих зубів, зверніть також увагу на вініри Львів, які зроблять вашу посмішку неймовірною.

7 простих порад для підтримки гігієни порожнини рота

Щітка перед сном (і вранці)

Вам дійсно варто чистити зуби двічі на день, але якщо ми повинні вибрати найважливішу чистку зубів за день, то щітка перед сном — це та, яка принесе вам найбільшу користь. Проте, враховуючи, що чистка зубів займає всього кілька хвилин, у вас насправді немає приводу чистити зуби менше двох разів на день. Зробіть це звичкою, якщо ви ще цього не зробили.

Нитка

  • Звикнути до використання зубної нитки зовсім не складно.
  • Одне чищення зубної нитки в день видалить багато нальоту, який ви не зможете позбутися зубною щіткою.
  • Звіт Associated Press є одним із публікацій, які нещодавно заявили про те, що є «слабкі докази» на користь використання зубної нитки. Але подумайте: ми знаємо, що наліт викликає карієс, і ви навіть можете побачити, як наліт відходить від ваших зубів, коли ви використовуєте зубну нитку. Не дуже важко зробити висновок, що використання зубної нитки зменшує ймовірність утворення карієсу.

Не просто чистіть щіткою й ниткою: робіть це правильно

Махати щіткою і ниткою в загальному напрямку до ваших зубів, очевидно, недостатньо, щоб зберегти їх чистими і здоровими. Є правильний і неправильний спосіб робити все, і чищення зубів не є винятком. Обов’язково подивіться тут, якщо хочете дізнатися, як робити це правильно!

Перейдіть на електрику

Догляд за формою чищення стає меншою проблемою, коли ви вибираєте електричну зубну щітку. Його рух чудово підходить для видалення нальоту, і більшість стоматологів з цієї причини рекомендують перейти на електричну зубну щітку.

Правило тридцяти хвилин

Чистіть зуби принаймні через півгодини після їжі або кислих напоїв. Кислі продукти та напої пом’якшують зубну емаль, а чистка зубів до того, як рН у роті відновиться до нормального, означає, що з часом ви можете пошкодити зуби.

Викиньте це

Полоскання рота після чищення зубів допомагає видалити ще більше сміття з рота. Якщо ви хочете використовувати ополіскувач для рота, попросіть свого стоматолога порекомендувати той, який підійде вам. Деякі рідини для полоскання рота не є особливо корисними, а деякі можуть навіть містити інгредієнти, які можуть бути шкідливими для ваших зубів.

Ніколи не пропускайте огляди

Уловити будь-які проблеми, що розвиваються, до того, як вони буквально стануть болем, має великий сенс. Навіщо ризикувати необхідністю проведення серйозної стоматологічної роботи, якщо незначна процедура в потрібний час допоможе? Окрім виявлення ранніх ознак проблеми, ваш стоматолог або професійно почистить ваші зуби, або направить вас до гігієніста порожнини рота для правильного очищення зубів і полірування. Ця процедура видаляє старий затверділий наліт або зубний камінь і допомагає вашим зубам залишатися здоровими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *