Корисна інформація для кулінарів початківців

Якщо ви тільки починаєте свій шлях до кулінарного митця, вам потрібно регулярно дізнаватися велику кількість інформації по приготуванню. Особисто я раджу переглянути подробиці за посиланням, обрати декілька страв, знайти до них рецепти та спробувати їх приготувати.

Обсмажте овочі перед додаванням в супи

  • Якщо ви коли-небудь замислювалися, як люди готують дивовижний суп, часто це зводиться до правильного приготування овочів перед додаванням їх у суп.
  • Багато рецептів супів передбачають використання моркви, селери та цибулі – трійця приготування. Ці три овочі, обсмажені разом, створюють надзвичайно ароматну суміш. Якби ви додали ці овочі в сирому вигляді в суп, смак не розвинувся б, як при пасеруванні.
  • Однак ви не хочете перестаратися, тому уважно стежте за овочами. Вони повинні розм’якшитися, але не проваритися і не розмокнути. Обов’язково готуйте їх на досить низькій температурі, щоб вони не підгоріли.
Корисна інформація для кулінарів початківців

Не переповнюйте сковороду

Забезпечте достатньо місця на сковороді – це перший спосіб переконатися, що ваша їжа обсмажується належним чином, а не на пару. Наприклад, якщо ви готуєте фрикадельки на сковороді і затиснули їх, вони погано підрум’яняться, тому що навколо них недостатньо місця для виходу пари.

Це відбувається з усіма видами м’яса – стейком, яловичим фаршем, курячими крильцями, яловичими смужками тощо. Це також стосується овочів, таких як гриби та морква. Їжа потребує місця в каструлі, щоб добре підрум’янитися.

Проте, якщо ви не хочете перейматися цими проблемами, вам може стати у нагоді доставка салатів Львів, яку можна замовити досить легко та просто.

Виміряйте готовність на погляд і на дотик

Рецепти вказують час приготування як орієнтир, тому що вам потрібно знати, скільки часу потрібно на приготування, але час приготування може сильно відрізнятися залежно від духовки та висоти. Ось чому вам потрібно почати вчитися вимірювати готовність на погляд і на дотик, а не повністю покладатися на рецепт.

Хорошим прикладом цього є запечені в духовці спинні реберця. На їх приготування в духовці потрібно від 2 до 3 годин, залежно від розміру. Розробник рецепту не може точно знати розмір і щільність ребер, які ви купуєте, тому можна дати лише орієнтир.

Замість того, щоб діставати реберця через 2 години, коли вони ще не приготовані, вам потрібно перевірити готовність, подивившись на них і потягнувши за ребро, щоб побачити, скільки м’яса воно дає.

Готовність стейка можна визначити, натиснувши на м’ясо великим пальцем. Стисніть вільний кулак і натисніть великим пальцем на м’якоть між великим і вказівним пальцями. Саме так має виглядати м’ясо для стейка середньої тертості. Тепер стисніть міцний кулак. Саме таким має бути м’ясо, щоб воно було добре прожареним.

Подлинный диплом о высшем образовании Серпухов. Купила http://diplomas-i.com/kolledzh/ диплом магистратуры Угра. Подлинный Усть-Ишимский диплом бакалавра. Маркетинг и реклама. Маркетинг и реклама — еще одна отрасль, которая зависит от р

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *