На що звернути увагу, вибираючи покриття для підлоги

Готові знести свою стару підлогу?

Тоді приготуйтеся до нових та цікавих варіантів підлогового покриття!

Але не переживайте. Ми тут, щоб дати вам інсайдерську інструкцію щодо того, як вибрати правильну підлогу для вашого ремонту або реконструкції, будь то килимова плитка чи дерев’яне покриття.

На що звернути увагу, вибираючи покриття для підлоги

Дерев’яна підлога

Дерев’яні підлоги є красивим і класичним вибором для багатьох приміщень будинку.

Дерев’яні підлоги створюють домашній шарм і додають класичний традиційний характер будь-якому приміщенню.

Є широкий вибір кольорів і ширини на вибір. Хоча існує багато порід деревини на вибір, ми рекомендуємо дуб або гікорі. Ці два види є найтвердішими в сімействі деревини, що робить їх найбільш стійкими до порізів і здатними легко справлятися з інтенсивним рухом людей.

Плюси:

 • Здоровий та санітарний. Пилу та бруду немає куди заховатись. Це забезпечує більш безпечне та здорове середовище проживання, особливо для алергіків.
 • Більш міцний і стійкий до плям. Зазвичай вимагає менше догляду, ніж інші типи підлог.
 • Можна відремонтувати та переробити. Дерев’яна підлога може пошкодитися від потертостей, вм’ятин і подряпин. На щастя, пошкоджену ділянку зазвичай можна легко відшліфувати.
 • Ніколи не виходить з моди.
 • Збільште привабливість свого будинку. Багато покупців, які шукають будинок, часто виривають старе покриття, щоб поновити дерев’яну поверхню або замінити на нову дерев’яну підлогу. Вишукана дерев’яна підлога може стати причиною покупки будинку!

Плитка

Плитка надсилає миттєве, чітке повідомлення про вашу індивідуальність, смак і стиль. Плитка дозволяє вам виразити себе багатьма різними формами, розмірами, кольорами та текстурами. Обов’язково перегляньте деталі на сайті, якщо хочете дізнатися більше інформації про цей матеріал!

Існує три основних види плитки:

 1. Керамічна плитка зазвичай дешевше і її легко різати. Керамічна плитка вогнестійка, не вигоряє на сонці і не тріскається в спеку або холод.
 2. Глазурована керамічна плитка має покриття, яке робить її стійкою до проникнення води та плям.
 3. Керамограніт – це різновид керамічної плитки, виготовленої з більш тонкої і важкої глини. Його обпалюють при вищій температурі, що робить керамограніт більш міцним і стійким до плям і подряпин.

Плюси:

 • Дозволяє особисто проявити стиль.
 • Може прослужити 50 і більше років (при правильному монтажі).
 • Легко чистити.
 • Стійка до вологи, плям і подряпин.
 • Підвищує вартість перепродажу будинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *