Огляд мастурбатора Kiiroo Keon 2022

Kiiroo — новий претендент на секс-іграшки на полі. Мабуть, відвідуючи сексшоп Secret Sin, ви мали змогу звернути увагу на продукцію цієї фірми.

Компанія розташована в Амстердамі між діловим центром і кварталом червоних ліхтарів, тому здається доречним, що вони зосереджені на інтерактивних секс-іграшках.

Компанія заснована в 2013 році і спеціалізується на теледілдоніці.

За їхніми словами, це «використання технологій для створення нових і кращих способів зв’язку, взаємодії та дослідження людей, тому що в світі, який стає все більш цифровим, потреба зростає з кожним днем».

Kiiroo спочатку співпрацювала з Fleshlight, щоб створити «Launch», але в кінцевому підсумку його створення було припинено, що залишило вільний простір на ринку.

Що таке Kiiroo Keon?

Це мастурбаційне пристосування є найкращою автоматичною секс-іграшкою для чоловіків. Це крок вперед для чоловічих секс-іграшок, який очікувався досить давно.

Цей автоматичний мастурбатор в основному складається з 2 корпусів, зовнішня частина може переміщати внутрішню частину разом із рукавом вгору та вниз. Keon оснащений власним знімним футляром у футлярі «The Feel Stroker».

Придбати цей пристрій ви можете в сексшопі Secret Sin.

Ручний режим

Ви дізнаєтеся, що перебуваєте в ручному режимі, коли кнопка режиму стане білою. У ручному режимі ви можете вибрати швидкість і інтенсивність за допомогою кнопок з обох боків пристрою. Цей режим — чудовий спосіб звикнути до вашої нової іграшки та ознайомитися з різними відчуттями та відгуками.

Кнопки на лівій стороні, які має мастурбатор Kiiroo, контролюють довжину ходу, а кнопки на правій частині – швидкість ходу. Не поспішайте переглядати всі варіанти та знайдіть свою улюблену комбінацію.

Оскільки секс-іграшки суб’єктивні та можуть вимагати значної кількості проб і помилок, ручний режим є чудовим варіантом для експериментів і з’ясування, яким емоціям та почуттям ви віддаєте перевагу. Якщо вам потрібно призупинити сеанс з будь-якої причини, натисніть кнопку живлення; процес призупиниться, а індикатор стане фіолетовим. Просто натисніть кнопку живлення ще раз, щоб відновити сеанс.

Інтерактивний режим

Інтерактивний режим не такий простий, він вимагає завантаження та використання програми FeelConnect 3.0. Програму можна завантажити в магазині Google Play або Apple Store. Будь-які попередні версії потрібно оновити, інакше вони не працюватимуть із Keon.

Ручний режим чудовий, але Keon справді блищить, коли використовується в інтерактивному режимі. Keon дозволяє вам підключатися до інтерактивного порно віртуальної реальності, синхронізувати з іншими іграшками, поєднувати вміст VR та інтерактивні шоу веб-камери.

Підключення

Функція підключення Bluetooth також означає, що нею може керувати інша особа. Як людина, яка насолоджується дистанційною близькістю, коли партнера немає поруч, я ціную, що Kiiroo Keon оновлює ринок чоловічих інтерактивних секс-іграшок.

Це чудово не лише для мене, а й для всіх тих пар, які перебувають у стосунках на відстані. Особистий зв’язок, який ці типи іграшок можуть створити між парами, недооцінюється, і він може сильно підвищити рівень ваших стосунків, спілкування та відкритості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *