Скандинавський стиль в інтер'єрі: простота, функціональність та естетика

Світлі та спокійні кольори, натуральні матеріали — це саме те, що робить скандинавський стиль в інтер’єрі по-справжньому неповторним. Тож не дивно, що цей напрямок по праву вважається одним з найбільш практичних та затишних. Завдяки вмілому поєднанню геометричних форм, деталізованих текстур і світлих кольорів миттєво створюється атмосфера свободи та в той саме час — спокою. 

Дизайнер Наталя Гуменюк майстерно комбінує матеріали та кольорові рішення, підбирає форми та розставляє акценти. Подивіться на приклади реалізованих проєктів на сайті https://gumenyuk-design.km.ua/. Вражає, чи не так?

_merD-wEtIyOnThmI-Oulei46PNGW9IqVQoJuOsM1pGvIQyQCzH9yki7EU8zv3G5pwRiPrWLwx10cO1-Q3VJURzPZgs0MtJVVWFWsjN7VhtpubDEtnd0_YSjYjKWJ4D-uVbXkqHe8YNtXbOhCIGRTIE

Особливості скандинавського стилю: колірна палітра, унікальні матеріали, архітектурні елементи

Для скандинавського стилю в інтер’єрі характерна простота та функціональність. Цікавою особливістю цього напрямку є світлі тони, просторість та використання натуральних матеріалів, природних текстур. 

Базова палітра в проєктах — нейтральні світлі кольори: білий, сірий, бежевий. Саме вони більшою мірою додають в атмосферу приміщення просторості та свободи. Деякі контрастні насичені кольори можуть використовуватись для створення окремих акцентів.

Що стосується матеріалів, в скандинавському стилі, як правило, надають перевагу натуральним текстурам. Адже деревина та каміння у поєднанні з лляним чи бавовняним текстилем не лише додають затишку, а й вносять у простір відчуття спокою та природність.

Для скандинавського стилю також характерні великі панорамні вікна, використання чітких прямокутних конструкцій та форм. Відкрите планування без вираженого зонування простору робить приміщення цілісним та ще більш гармонійним.

Які існують принципи створення скандинавського стилю в інтер’єрі?

Як і будь-який напрям в дизайні інтер’єрів, скандинавський стиль теж «підкоряється» певним принципам. Так, для нього характерні:

  1. Велика кількість денного світла.
  2. Світла колірна палітра.
  3. Натуральні матеріали.
  4. Велика кількість текстилю.
  5. Дзеркальні поверхні.
  6. Прості архітектурні форми.
  7. Мінімальна кількість меблів.

Для розставлення акцентів в інтер’єрах скандинавського стилю може використовуватись текстиль, рослини, предмети мистецтва.

Хоч приміщення і виглядають доволі «просто» та лаконічно, але створення такого ефекту — не таке легке завдання, як може здаватись на перший погляд. Облаштування простору в скандинавському стилі потребує розуміння та врахування безлічі деталей. 

Дизайнер Наталя Гуменюк знає всі секрети створення досконалої атмосфери в приміщенні: від використання особливих матеріалів до підбору практичних та водночас елегантних меблів. Вона розуміє, як гармонійно втілити в життя навіть найскладніші ідеї. На сторінці https://gumenyuk-design.km.ua/remont-kvartyr-khmelnytskyy можна ознайомитись з тим, які саме послуги надає дизайнер в рамках ремонту квартир «під ключ» та створення унікальних персоналізованих інтер’єрів. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *