В яких професіях знадобляться шкільні знання з алгебри?

Якщо після 9-го класу дитина не вступає до технікуму чи ПТУ, вона продовжує навчатися у школі. І десятикласник вже також будує плани на майбутню професію. Часто підлітки у цьому віці записуються на курси, щоб потім вступити до університету. А ще після 11 класу доведеться здавати ЗНО. Цей іспит також впливає на можливість потрапити до вищого навчального закладу. Розберемося, чому одним з найважливіших предметів для учнів 10-го класу є математика.

Як вивчається ця дисципліна у 10-му класі

Старшокласникам викладають 2 розділи: алгебру та геометрію. Причому на попередньому етапі шкільного життя підліток вивчав планіметрію — розділ математики, присвячений геометричнім фігурам у площині. А тепер у його житті з’являється стереометрія. Ця галузь математики вивчає особливості у просторі різних геометричних фігур:

  • трикутника;
  • кола;
  • трапеції;
  • прямокутника.

З алегбри у старших класах юнаки та дівчата дізнаються значення слова «інтеграл» та правила його обчислення. Курс, який вивчають у 10-му та 11-му класах, називається вищою математикою. Його продовжують вивчати на природничих та технічних факультетах університетів.

Для яких майбутніх спеціальностей потрібна алгебра

Вивчення точних наук корисне молодій людині, тому що розвиває її логічне мислення. Але, якщо гуманітарієві потрібна арифметика, майбутнім студентам деяких факультетів слід добре знати алгебру. Адже їм доведеться робити складні обчислення. Курс математики викладають таким майбутнім фахівцям:

  • філософам;
  • програмістам;
  • бухгалтерам;
  • економістам;
  • фізикам;
  • хімікам.

Також знати цей предмет слід студентам медичних вищих навчальних закладів та біологічних факультетів.

Як ліквідувати прогалини у знаннях з математики

Для цього можна скористатися послугами репетитора або попросити шкільного вчителя додатково займатися з дитиною.

Проте будь-якому педагогові потрібен комплект з підручника та розв’язника, щоб давати завдання учневі та перевіряти їх виконання. Посібник гдз математика 10 клас Мерзляк містить не лише правильні відповіді, але і роз’яснює алгоритм розв’язання задач, прикладів та рівнянь.

Якщо дитина обрала гуманітарний факультет для отримання майбутньої вищої освіти, вона може використовувати розв’язник для списування. Це допоможе покращити оцінки в атестаті випускника. Хоча зловживати такою формою роботи не слід, тому що знання з математики потрібні навіть писхологам та філологам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *