«ЗаДРОНАть» – благодійний проєкт для допомоги нашим військовим

Вболіваєте за якнайшвидшу перемогу України в боротьбі з російським агресором? Не можете стояти осторонь? Хочете допомогти військовим ЗСУ зупинити окупантів? Тоді долучайтеся до благодійного проєкту «ЗаДРОНАть» https://3adronat.org/, створеного вашими однодумцями. В рамках цього потужного проєкту небайдужі волонтери організували збір коштів на FPV дрони, яких щодня потребують наші Захисники.

dQ95DS8XVI7SeYEUw4dzf6apJhFbsyenEmh71c1_b8U7vK6DENXlgHU2-E2ASnio0j_mc3wZ6zEWjXvXym3Z41A615UordpAmViIwUGIiSR0w_LEeXH7tsjjkxt224Ed32SdOxGIXV4dwEiN5iwOrsE

Основні цілі благодійного проєкту «ЗаДРОНАть»

1. Придбання ударних FPV дронів.

FPV дрони здатні забезпечити нашому війську впевнену перевагу під час бойових зіткнень. Вони зупиняють колони ворожої техніки, залітають в окопи й будівлі, нищать живу силу. Дрони-камікадзе щодня розбиваються на полі бою, рятуючи життя людей. Важлива перевага коптерів – невисока вартість. Один ударний дрон коштує 15 тисяч грн. Цілком прийнятна ціна для знищення російського танка чи БТР, хіба не так?

2. Допомога виробнику ударних FPV дронів.

Фахівцям, з якими співпрацюють учасники благодійного проєкту «ЗаДРОНАть», потрібні ресурси на закупку комплектуючих та на інші витрати. На цей час підприємству вдається виготовляти та передавати на фронт близько 500 дронів щомісяця. Волонтери сподіваються збільшити цю цифру до 3 тисяч БПЛА! 

Причини втрати дронів під час повітряного протистояння

Боротьба з російськими окупантами потребує величезних ресурсів. Безпілотні літальні апарати розходяться дуже швидко. Техніка, відвезена на фронт вчора, сьогодні вже може бути непридатною для використання:

Дрон може не повернутися в таких випадках:

  •  у зв’язку з виснаженням акумулятора та вимушеною посадкою;
  • через збиття коптера під час повернення додому;
  • через втрату зв’язку і дрейф в сторону ворожих позицій;
  • через помилку в напрямку вітру й розрахунках польоту;
  • у зв’язку з перетримкою коптера над ціллю;
  • через технічний збій.

Кожен втрачений безпілотник — це врятоване життя нашого захисника. Якби не квадрокоптери, всі завдання на ворожих позиціях довелося б виконувати людям. А пересування на неконтрольованій території — величезний ризик. Саме через це потреба української армії в FPV дронах не зменшується, а лише зростає.

Як допомогти ЗСУ здобути перевагу в повітрі?

У країні-агресорці нині випускають ушестеро більше FPV дронів, ніж в Україні. А наші виробники БПЛА поки що закривають тільки 15% потреб ЗСУ. Прийшов час це змінити! Щоб в українській армії не відчували нестачі безпілотників, потрібно підтримати фінансово наших підприємців, які постачають на війну цих пташок. Донатьте в благодійний проєкт «ЗаДРОНАть», створений Олександром Кривоцюком, – і ваш внесок потрапить у правильні руки! Якщо ми будемо згуртованими, як бджолиний вулик, то здолаємо будь-якого ворога!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *