Тернополянка виборола “бронзу” на чемпіонаті Україні зі спортивної аеробіки


Тернополянка виборола “бронзу” на чемпіонаті Україні зі спортивної аеробіки

Тернополянка Вероніка Щербанюк виборола бронзову медаль на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки. Юна спортсменка змагалася у категорії «Юніори».

Вероніка Щербанюк навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Також дівчина є вихованкою спортивного клубу аеробної гімнастики «Nika». Вероніка спортом займається з дитинства. Дівчина переконана, аби досягти успіху в спортивній аеробіці, необхідна наполегливість.

“Потрібно багато працювати над собою, як у будь-якій іншій галузі. В аеробіці використовуються елементи зі спортивної та художньої гімнастики, а також акробатики, але все ж немало уваги приділяємо хореографії. Працюємо в інтенсивному темпі під динамічну музику. Змагання проводяться за різними номінаціями: індивідуальні, змішані, а також танцювальна гімнастика. Рухи мають бути чіткими, кожна дія має бути завершеною. Під час змагань оцінюється багато різних елементів”.

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки відбувся у Києві. У змаганнях участь брали спортсмени з різних регіонів України.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *