"Видовищні поєдинки": боксерка з Тернополя здобула "бронзу" на чемпіонаті України

[ad_1]

Тернопільська спортсменка Каріна Вовк стала бронзовою призеркою чемпіонату України з боксу. У Запоріжжі завершився Чемпіонат України з боксу серед жінок-2021 — один із головних турнірів національного рівня в українському боксі.

Як інформує пресслужба Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, відбувся захід на базі спортивно-готельного комплексу Sunrise Park. Вдало виступила на змаганнях представниця збірної команди Тернопільської області Каріна Вовк.

Так, змагаючись у ваговій категорії до 60 кг, спортсменка посіла третє місце, здобула бронзову нагороду і виконала норматив майстра спорту України.

Як розповів тренер боксерки Руслан Фірман, у півфіналі вона поступилася призерці чемпіонату Європи з Києва в рівному поєдинку. Каріна Вовк представляє обласну школу вищої спортивної майстерності, студентка факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

За словами тренера, у дівчини є значний потенціал, адже на цих змаганнях вона провела яскраві і видовищні поєдинки.Додамо, що, за підсумками першості буде сформовано новий склад Національної збірної України серед жінок для участі у чемпіонаті світу-2021