"Безсилі руки": Яна Клочкова зізналася, чому образилася на Україну

[ad_1]

"Безсилі руки": Яна Клочкова зізналася, чому образилася на Україну

Чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор Яна Клочкова зізналася, що була до глибини душі ображена після того, як її не запросили на жоден захід на честь святкування 30-річчя незалежності України. Уродженка Сімферополя заявила, що країна не цінує своїх спортсменів.

Як інформує «Obozrevatel», в інтерв’ю в програмі «Життя відомих людей»  вона зізналася, що не знає, з чим пов’язано таке ставлення до неї. Українська плавчиха, якій дали прізвисько Золота рибка, не стала заперечувати можливість того, що це пов’язано з місцем проживання її сина та батьків.

«Спортсмени стають непотрібними нашій країні. Багато людей мені писали й питали, чому мене не запросили. Я теж ставлю це запитання, чому так ставляться. У мене немає відповіді. Через те, що мої батьки проживають у Криму? Я не знаю, не замислювалася. Але, звичайно, часто пишуть, що я з Криму, розмовляю російською, буваю там часто. Там мій син разом із батьками та бабусею проживає. Чесно, після цієї ситуації зі святкуванням Дня незалежності України у мене опускаються руки», – розповіла Клочкова.Яну Клочкову не запросили на святкування 30-річчя незалежності

Плавчиха зазначила, що їй було дуже приємно отримати повідомлення від олімпійського чемпіона й за сумісництвом депутата від партії «Слуга народу» Жана Беленюка, який «вибачився за країну». Вона заявила, що, незважаючи на цю ситуацію, все одно планує здійснювати спортивні проєкти на території України.

Яна Клочкова виступила на трьох Олімпіадах.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *