"Це було фантастичне відчуття!": мати Кузьми Скрябіна відреагувала на його "повернення"

[ad_1]

"Це було фантастичне відчуття!": мати Кузьми Скрябіна відреагувала на його "повернення"

Ольга Кузьменко, матір загиблого співака, емоційно відреагувала на його «повернення» під час концерту до Дня Незалежності.

Жінка зазначила, що це було фантастичне відчуття.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Величезне відчуття гордості за свою суверенну державу Україну переповнювало  мою душу!
Але коли на величезному екрані появився мій син, якого «повернули» завдяки новітнім технологіям  і якого стадіон зустрів величезними оваціями — це було фантастичне відчуття!! Ніби реально ожив Андрійко, усміхався і  співав свої Кораблі!!
І я розумію, що це голограма, серце радіє неймовірно, що він ПОВЕРНУВСЯ, бо всі його так хочуть ще хоч раз побачити, поспівати разом і доторкнутися до його душі!
Я подумала, так, думка матеріальна, вона перетворюється в дійсність, а тим більше, що така величезна кількість людей цього прагнула!
Повторювали і висловлювали це побажання і мені, коли приїжджають до Андрія в Брюховичі відвідати його і помолитися біля його вічного спочинку.
Я дякую вам всім, дорогі мої українці, що силою мільйонів думок, ви все таки запросили Кузьму на зустріч з вами в такий урочистий для Всіх нас час!!
Дякую від всього серця всім творцям цього новітнього чуда, дякую ініціаторам і виконавцям та режисерам!
Дякую вам, люди, напевно сказав би вам всім Кузьма!».

Нагадаємо, у Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» на святковому концерті, приуроченому до Дня Незалежності України, виступила група «Скрябін», для шоу якої організатори «воскресили» загиблого в ДТП у 2015 році лідера колективу Андрія Кузьменка.

Раніше мати Скрябіна виготовила подарунки для тернопільських школярів.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *