"Дружина і брат просили не йти на гру": деталі раптової смерті футболіста на Тернопільщині


"Дружина і брат просили не йти на гру": деталі раптової смерті футболіста на Тернопільщині

“Він був щирим, добрим та дуже товариським”, – так про Андрія Герасимчука згадують його друзі. 13-та хвилина другого тайму футбольного матчу чемпіонату Кременецького району між аматорськими командами “Обрій” із Ланівців та ФК “Краснолука” стала фатальною для хлопця.

На 13-тій хвилині арбітр матчу зупинив гру і більше її не продовжив. Сталося це після того, як 29-річний Андрій Герасимчук, знепритомнів. Незважаючи на всі зусилля присутніх на стадіоні та медиків, врятувати молодого чоловіка не вдалося.
Головний тренер і організатор «Обрію» Андрій Засядко розповідає, що сам матч розпочався о 12:30, після першого тайму усі гравці пішли в роздягальню  де Андрієві стало погано. 

“Андрій повідомив хлопцям з команди, що більше не виходитиме на футбольне поле, тому що йому недобре. Хлопці погодилися. Прийняв контрастний душ, повернувся до трибун, де сів дивитися, як його партнери грають у другому матчі. Там він знову відчув щось недобре і вирішив удруге прийняти душ. Рушив у напрямку душової, яка розмішена метрів за п’ятдесят від роздягальні в напрямку майданчика зі штучним покриттям, але до неї не дійшов. Через кілька хвилин почувся крик. Хтось вигукнув, що Андрій лежить на траві, він знепритомнів. Кинулися його рятувати, паралельно викликали швидку допомогу, – розповів тренер журналістам «Номер один».

Бригада медиків прибула за п’ять хвилин. Лікарі довго здійснювали реанімаційні заходи, але врятувати хлопця не змогли. Як розповідає тренер Андрій Засядко, медики не могли його транспортувати в лікарню без ознак життя. 

“Медикам начебто вдавалося його повернути, але як тільки лікарі припиняли реанімувати, йому ставало гірше. У результаті він помер”, – зі смутком сказав Андрій Засядко.

Чоловік розповів, що Андрій Герасимчук ніколи не скаржився на погане здоров’я  і без поважних на те причин не пропускав ігор. А у день матчу,який став для нього останнім, рідні наче відчуваючи, відмовляли його іти на гру.
“Дружина і брат відмовляли його йти на футбол. Але він був таким, що коли немає вагомої причини, то не пропускав ігор. Прийшов і цього разу, на жаль, востаннє. Кажуть, що в Андрія обширний інфаркт, хоча, за словами родичів, він начебто не так давно робив кардіограму і нічого загрозливого лікарі не бачили”, – розповів тренер.

"Дружина і брат просили не йти на гру": деталі раптової смерті футболіста на Тернопільщині

Тренер розповів, що нещодавно Андрій одружився. Хлопець дуже любив свою дружину Уляну. 
“Восени 2019 року Андрій і Уляна одружилися. Весілля справили у ресторані «Єдельвейс», що у Збаражі. Так збіглося, що наша команда якраз у той день грала футбольний матч Ліги Тернопільщини на Збаражчині. Після поєдинку всім колективом приїхали до ресторану, щоби привітати молодят. Андрій дуже зрадів нашій появі, адже ми були, як одна сім’я. Вже коли Андрій і Уляна стали жити разом у сусідньому селі Татаринці, практично завжди вони разом були на футболі, його дружина раділа успіхам команди і сумувала, коли були поразки, – згадує Андрій Засядко.

Голова Асоціації футболу Кременецького району Сергій Ходанович згадує, що Андрій грав у футбол з дитинства. Спершу виступав за команду рідного села Якимівці, а коли та припинила існувати, більше 10 років захищав кольори лановецької команди “Обрій”. Діяв на позиції флангового захисника. Про нього згадує як про дуже доброго та щирого молодого чоловіка, який завжди був душею компанії.

За словами Сергія Ходановича, у пам’ять про Андрія, якому було лише 29 років, команди «Обрій» та «Краснолука» вирішили не догравати того фатального матчу, а залишити в історії місцевого футболу рахунок 1:1, який був на 13-ту хвилину другого тайму…

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *