"Інтоксикація, "пекельна" температура і паніка, вірус почав масово вражати дітей": медики про штам "Омікрон"

[ad_1]

"Інтоксикація, "пекельна" температура і паніка, вірус почав масово вражати дітей": медики про штам "Омікрон"

Медики повідомляють, що штам «Омікрон», який швидко витісняє штам «Дельта», почав масово завдавати серйозних уражень дітям. Наймолодші українці потрапляють до лікарень із важкими симптомами і ускладненнями. У них фіксують інтоксикацію, часто — дуже високу температура, а також — навіть пневмонії. Лікарі зазначають, що існує група дітей, що особливо потерпає від «шаленства» вірусу, котрий у своїй непередбачуваній поведінці може завдавати фатальних наслідків.

Як інформує «Molbuk», міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що за останній день серед усіх нових випадків COVID-19 в Україні на дітей припало 12%.

«А в середньому, з 10 по 20 Січня — це від 6 до 10%. Серед усіх госпіталізованих частка дітей становить 16%, хоча спочатку було 19%. Це поки складно назвати статистикою, тому що аналіз робиться на невеликих цифрах, адже ми тільки входимо в цю хвилю», — пояснив міністр.

В основному у дітей, які потрапляють до лікарень, фіксують інтоксикацію і температуру 38, уточнив Ляшко. Також були зафіксовані поодинокі випадки пневмоній, додав міністр.

Поки що серед усіх випадків інфікування у дітей під час останньої хвилі необхідність в кисневій підтримці виникає досить рідко.

«Коли у дитини температура 38, то у батьків дуже часто починається паніка. І, як правило, вони звертаються за екстреною медичною допомогою. Екстрена медична допомога не відмовляє, тому що мова йде про дітей. Вони забирають і відвозять їх до лікарні. Те, що нам показують головлікарі — зазвичай проходить день-два і тих дітей, які потрапили з інтоксикацією, виписують», — сказав Ляшко.

За його словами,»ковід» найскладніше переносять діти з діабетом і онкологічними захворюваннями.

«Що стосується летальності серед дітей, то поки змін не спостерігається. Але якщо відштовхуватися від прикладу європейських країн — вона невелика в процентному співвідношенні», — зазначив міністр.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *