На Херсонщині не можуть продати кавун навіть за 50 коп/кг, а що в Тернополі?


На Херсонщині не можуть продати кавун навіть за 50 коп/кг, а що в Тернополі?

У Тернополі на центральному ринку тривалий час продавці неукраїнської зовнішності, які продають баштанні, тривалий час тримають ціну на кавуни на рівні 8-10 грн за кг, а за дині сорту амал правлять 20-25 грн за кг.

Що цікаво, на початку серпня ціни на дині та кавуни на центральному ринку в Тернополі взагалі були однакові(!!!) – 20 грн/кг. Багатьох покупців це обурювало, тим паче, що через такі високі ціни товар залежувався і нерідко люди ставали свідками того, як зігнилі кавуни та дині продавцям доводилося викидати цілими ящиками.

А коли тернополяни вирушали відпочивати на південь України, тамтешні ціни могли стати для них справжінм шоком – на початку серпня кавун можна було купити на Одещині навіть за 5-6 грн/кг. У Тернополі тоді вони коштували 20(!) грн/кг.

Зараз кавуни на ринку подешевшали, але вкрай рідко вдається натрапити на смачний. Не виключено, через те, що вони вже залежані. А свіжі кавуни виробники, виявляється, не в силі продати навіть за 50 коп./кг.

 У Херсонській області селяни не можуть продати врожай кавунів. Ціни низькі, а покупців мало. Про це йдеться у ТСН.Ранок 7 вересня.

Люди розповідають, навіть попри те, що початок літа був холодним, і з дощами, кавуни вродили добре і ринок наразі перенасичений.

Гуртова ціна чи не вдвічі нижча за собівартість. Але навіть по 50 копійок за кілограм продати кавуни вони не можуть. Тож баштанні вже починають перезрівати.

Селяни підраховують збитки, але ще сподіваються, що вдасться продати хоча б частину врожаю.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *