На Тернопільщині невдовзі курсуватимуть поїзди швейцарського виробництваНа Тернопільщині невдовзі курсуватимуть поїзди швейцарського виробництва

Фірмові поїзди зі Швейцарії можуть невдовзі почати курсувати Тернопільщиною. Відбулось підписання Меморандуму між Міністерством інфраструктури України, АТ “Укрзалізниця”, компанією Stadler і Швейцарським агентством зі страхування експортних ризиків SERV.

Як інформують “Тернополяни”, підписання документу дає старт відкриттю експортного фінансування Швейцарської конфедерації для України. Кошти будуть спрямовані на розвиток сектору залізничного транспорту в розмірі до 500 мільйонів євро.

Уперше за роки Незалежності Україна залучає експортне фінансування зі Швейцарії на державному рівні. Це відкриває значні можливості у напрямі оновлення рухомого складу Укрзалізниці.

Меморандум передбачає:

-обов’язкову локалізацію виробництва Stadler із будівництвом нового заводу на території України;

-закупівлю 60 нових електропотягів потягів для проєкту City Express: 30 потягів — для розвитку приміського сполучення у Києві, ще 30 — буде розподілено між Харковом та Дніпро;

-оновлення рухомого складу для забезпечення міжрегіонального сполучення: йдеться про 20 нових регіональних електропотягів і ще 10 — далекого сполучення.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *