На Тернопільщині суд заборонив виходити заміж 15-річній дівчині


На Тернопільщині суд заборонив виходити заміж 15-річній дівчині

15-річній дівчині та 19-річному хлопцеві з Тернопільщини суд заборонив одружуватися. Обоє – мешканці Мельнице-Подільської територіальної громади. Справу щодо шлюбу розглядав Борщівський районний суд.

Як інформує “Тернопіль НАЖИВО!”, заяву подали батьки дівчини. Вони просили суд надати їхнім дітям дозвіл на укладення сімейного шлюбу. Розглядаючи відповідну заяву, суддя посилається на 22, 23 Сімейного Кодексу України, в якій йдеться про те, що шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років, а особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу.

За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам. Однак, на момент звернення до суду дівчина не набула цивільної процесуальної дієздатності, так як не досягла 16-річного віку.

В своїй ухвалі Борщівський районний суд відмовив батькам молодих людей у наданні дозволу на укладення сімейного шлюбу між їхніми дітьми, прийшовши до висновку, що при зверненні до суду заявниками було повністю не дотримано вимог норм судочинства.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *