"Немає причин для звільнення": адміністрація садочку виправдовує виховательку, яка "побила" дитину"Немає причин для звільнення": адміністрація садочку виправдовує виховательку, яка "побила" дитину

Ми розповідали про історію в одному з приватних дитячих садочків Одеси. Там  вихованець поскаржився, що його побила вихователька. Хлопчик каже, що отримав за те, що співав під час обіднього сну. Адміністрація закладу виправдовує дії вихователя.

Про це повідомляють “Вікна”.
За словами журналістів, адміністрація дитсадка покриває виховательку й не дуже хоче розбиратися в ситуації. Більше того, виховательку звільняти та відсторонювати від роботи не збираються, бо немає на це причин.
“Ми вирішуємо це все у правовому руслі. Коли будуть які-небудь результати експертизи – повідомимо. У нас немає причин для звільнення вихователя”, – сказали у дитсадку.

Мати хлопчика не писала заяву до поліції після інциденту.

У коментарях підписники телеграм-каналу “Одесса как она есть” розділилися у думках. Одні вважають, що дитина могла все вигадати, інші – що випадок побиття дитини міг мати місце, а також, що батькам треба вчитися своїх дітей правильно поводитися.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *