"Облаяв і зіпсував свято": таксист залишив дівчинку без святкового торта на день народження

[ad_1]

"Облаяв і зіпсував свято": таксист залишив дівчинку без святкового торта на день народження

Київська блогерка Валентина Сафро розповіла прикру історію, яка трапилась на святкуванні дні народження її доньки. 

Жінка замовила торт заздеалегідь, але у кондитерів не працювала доставка,  тому вона вирішила скористатись послугами таксі.
Але, як розповідає Валентина, таксист торт їй не доправив, а на додачу — ще й образив. 
Як повідомляє ТСН.ua, блогерка зазначила, що торт коштував три тисячі гривень, він був під тематику свята – у стилі популярної відеогри Brawl Stars.
Коли водій прибув до місця призначення, батько дівчинки забрати торта не зміг, так як на руках мав суму, яку йому вказали у службі таксі. Водій ж грубо вимагав більшу суму.

«Таксист сказав — давай мені 300 замість 272. Батько каже: «Ну в мене немає, я не брав гаманець, ви ж знаєте, що ми йшли далеко». Таксист просто сказав, що не віддасть тоді торт і просто поїхав, ну, і ще й облаяв», — розповіла Валентина.

Тато Валентини встиг зняти відео, як таксист їде разом з їхнім тортом.

Родина одразу звернулася в службу таксі, якою скористалися. Там намагалися вирішити проблему, але нічого не вийшло. Тому служба таксі розірвала співпрацю з цим водієм. А також надала інформацію про таксиста, щоб родина могла звернутися до поліції.

Інцидент родина сприйняла спокійно. Свято та настрій це не зіпсувало. Доньці Валентина про втрачений торт навіть не розповіла. А кондитерська, яка і замовила доставку, подарувала дівчинці інший. Але Олег і Валентина ситуацію просто так залишати не планують і очікують реакції від поліції.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *