Оля Полякова вперше прокоментувала скандал і те, чому не може вести своє шоу українською мовою

[ad_1]

Оля Полякова вперше прокоментувала скандал і те, чому не може вести своє шоу українською мовою

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала мовний скандал, у якому опинилася разом із відомою телеведучою Машею Єфросиніною.

Нагадаємо, ведучі спільного проєкту «Взрослые девочки» заявили, що не можуть вести своє шоу українською мовою, оскільки у програмі глядачі звикли до них, як таких, що не підбирають слів і між ними відбувається своя хімія. Тому їм легше записувати російською.

На цю заяву бурхливо відреагували і прихильники, і колеги знаменитостей.Тепер виконавиця прокоментувала хейт. В інтерв’ю Вікторії Покатіловій, знаменитість заявила, що українці вже знають, хто для них насправді ворог та закликала не розколювати суспільство.

«Останній хейт – це мовне питання. Розумієте, що у країні, де йде війна, і у якій люди продовжують говорити і українською, і російською… Так, ми всі переходимо на українську. Ви ж бачите, навіть ті, хто ніколи до цього не говорив українською, говорить. Але розколювати суспільство всередині… Треба подумати, кому це потрібно. Це на руку нашим ворогам. Коли війна, треба об’єднатися та пиз**ти ворога, а не влаштовувати чвари, хейт, людей доводити до божевілля», – прокоментувала вона.

Полякова додала, що через цей скандал вона отримувала багато образливих повідомлень.

«Я ніколи в житті не отримувала таких повідомлень. Люди, майте людяність не розсирати суспільство усередині. Згуртуйтеся! Ми знаємо, який вигляд має ворог і треба його гнати з нашої країни. А коли закінчиться війна – тоді будемо розбиратися», – зазначила співачка.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *