Попросив зір для мами: у сусідній з Тернопільщиною області втілили мрію 6-річного хлопчика

[ad_1]

Попросив зір для мами: у сусідній з Тернопільщиною області втілили мрію 6-річного хлопчика

Іванна — мама 6 — річного Давида має вроджену катаракту очей. Тому завжди мала поганий зір. За словами мами хлопчика, ще у віці 8 років їй зробили операцію на очі, однак кришталики не ставили. Тому вона не могла обійтися без окулярів. Про те що її син у листі до Святого Миколая попросив зір для неї жінка навіть не здогадувалася. Лист потрапив до благодійників, які здійснили мрію Давида.

Про це повідомляє Суспільне.

“ Я ходила в окулярах. А Давид написав в школі листа, аби мені зробили операцію. Захотів, щоб мама добре бачила. Я того навіть не знала, бо ми ніколи на таку тему не говорили. Мені директор школи як подзвонила, то я аж розплакалася”, — каже Іванна Мороз.

Лист потрапив до Мальтійської служби допомоги. Щороку організація влаштовує акцію “Святий Миколай — дітям у потребі”. За її умовами кожен охочий може взяти дитячого листа та здійснити бажання. Координаторка акції Вікторія Корінчук каже, що добре пам’ятає лист від Давида.

“Цей лист був дуже просто складений. Дитина просила найважливіше. Він згадав, що просить для мами зір і просить здоров’я для всіх діток. А для себе він попросив найважливіші речі – те, що стосується одягу. Тому цей лист дуже такий добрий був. Він був щиро написаний. І його взяли буквально в перші дні, коли в нас розпочалася акція. Люди, які взяли цього листа, вони одразу на другий день до нас написали, тому що в них є родич, який має офтальмологічну клініку”, — каже Вікторія Корінчук.

Благодійники знайшли Іванну, аби виконати бажання її сина. Жінці безкоштовно зробили операцію у Львові.

“Я до операції в окулярах ходила. Я до операції взагалі не бачила без них. Я навіть ні читати не могла, нічого. Тепер без окулярів спокійно читаю, все як має бути. Навіть смс пишу. А раніше я навіть букв не бачила”, — додає Іванна Мороз.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *