Працюють у дві зміни: міст у Струсові досі не відкрилиПрацюють у дві зміни: міст у Струсові досі не відкрили

У Струсові, що Теребовлянщині, досі триває капітальний ремонт мосту, який 50 років ніхто не лагодив. Терміни відкриття дещо змістилися, хоч підрядник прикладає максимум зусиль, аби завершити розпочате якнайшвидше.

Так, водії скаржаться на те, що проїзд досі перекритий і вони змушені шукати проїзний шлях через село, або їхати в об’їзд через Теребовлю.
“Підрядник працює зараз в дві зміни. Плануємо до кінця місяця відкрити рух. Однак, погодні умови можуть вплинути на дату відкриття»” — кажуть у Службі автомобільних доріг в Тернопільській області.

Тож водіям не залишається нічого іншого, як чекати, адже там проводяться масштабні роботи. Нагадаємо, одна з балок штучної споруди дала тріщину. Аби запобігти руйнуванню й забезпечити безпеку руху, переправу закрили на ремонт.

Головне завдання мостовиків – зробити аркову прогонову будову, котра б витримувала сучасний потік транспорту, адже траса Н-18 на Тернопільщині є дуже завантаженою. Це основна туристична артерія у напрямку Карпат. Габарити моста збільшать до 9 метрів. Також розширять тротуари по обидва боки – вони матимуть ширину 1,5 м.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *