"Ще такої небезпечної біди не було, вірус почав масово заражати представників однієї професії": медики про штам "Омікрон"

[ad_1]

"Ще такої небезпечної біди не було, вірус почав масово заражати представників однієї професії": медики про штам "Омікрон"

Штам «Омікрон» з небаченою швидкістю поширюється серед населення, а медики повідомляють про те, що вірус почав особливо вражати конкретно одну групу людей, представників конкретної професії. Дуже складна ситуація склалася у сусідній з Тернопільщиною області, там фіксується справжній сплеск інфікувань серед фахівців визначеної професії. Вірус здатен викликати вкрай серйозні ускладнення, тому лікарі закликають максимально серйозно поставитися до свого здоров’я та безпеки оточуючих.

Як інформує «Molbuk», заступниця начальниці управління освіти Чернівецької міської ради Олена Кузьміна повідомила, що складною залишається ситуація із зараженням коронавірусом вчителів Чернівців.

«З 2 370 вчителів, які працюють у чернівецьких школах, на коронавірус захворіло 139 вчителів. 96 вчителів хворі на ГРВІ. Тобто майже 10% вчителів наразі хворіють — і це дуже велика кількість. Стільки хворих вчителів у місті ще не було», — сказала Олена Кузьміна.

Найбільше хворих вчителів у школі №4. На даний момент там хворіє на COVID 10 вчителів та 4 вчителі — на ГРВІ.

11 вчителів з діагнозом “коронавірус” та 4 — з ГРВІ у ліцеї №19 (колишня школа №24). У ліцеї №8 (колишня гімназія №7) теж 10 вчителів хворіють на коронавірус.

«Вчителі продовжують хворіти. Впродовж десяти хвилин говорила з двома директорами шкіл і вони теж йдуть робити ПЛР-тести через погане самопочуття. Але освітній процес у школах триває. Відбувається дистанційне навчання. А там, де немає можливості замінити вчителів, дають завдання для учнів на опрацювання», — зазначила Олена Кузьміна.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *