Ще у двох школах Тернополя міський голова оглянув укриття

[ad_1]

Ще у двох школах Тернополя міський голова оглянув укриття

Вчора, 31 серпня, міський голова Тернопіля Сергій Надал разом із працівниками ДСНС та поліції перевірив укриття у закладах освіти на предмет готовності до початку нового навчального року. Зокрема оглянули захисні споруди, що облаштовані у школах ТЗОШ №19 і ТЗОШ №20 ім. Р. Муляра.

Про це повідомляють на сайті ТМР.

«Комісія видає відповідний висновок, чи може заклад освіти з наявним укриттям розпочинати навчання та у якій формі: очне навчання чи змішана форма навчання, – зазначає Сергій Надал. – Під час літнього періоду у закладах освіти провели ремонти, щоб покращити умови перебування в укриттях та збільшити кількість дітей, що можуть там перебувати. Зокрема, оглянули школи №19 та №20 ім. Руслана Муляра. Тут навчання буде проводитись в очному режимі. Приміщення укриття можуть вмістити усіх учасників освітнього процесу – і школярів, і вчителі».

Міський голова додає, загалом у Тернополі 24 школи, які зможуть проводити навчання в очному режимі за шкільними партами. У випадку небезпеки – діти й вчителі зможуть перейти в безпечне укриття. Ще 17 навчальних закладів будуть використовувати змішану форму навчання.

До слова, укриття, які є в школах та вищих професійних училищах під час сигналу оповіщення «Повітряна тривога» доступні лише для учасників навчального процесу. Користуватися ними населення може тільки у визначені години з 18:00 до 08:00 год.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *