"Штам "Дельта" таїть нову загрозу, вірус здатен "розкрити" найстрашнішу свою грань": медики про жахливість хвороби


"Штам "Дельта" таїть нову загрозу, вірус здатен "розкрити" найстрашнішу свою грань": медики про жахливість хвороби

Штам “Дельта” становить страшну загрозу для мешканців України. Медики попереджають про те, що даний штам залишається максимально небезпечним для громадян нашої країни. Наразі в Україні не зафіксовано випадків інфікування штамом “Омікрон”, а науковці не впевнені, що новий штам може стати загрозливішим, ніж попередні.

Як інформує “Obozrevatel”, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила у вівторок, що ще не зрозуміло, чи є штам коронавірусу Омікрон, що більш мутував, більш зараним й, чи викликає він більш або менш тяжке захворювання. Однак у Європі на даний момент набагато більшою проблемою є штам “Дельта”.

У Південній Африці, за попередньою інформацією, випадки, спричинені Омікроном, зазвичай легкі. Про це розповів директор європейського бюро ВООЗ Ганс Клюґе, повідомив американський телеканал CNN.

“Ще належить побачити, як і чи буде останній штам COVID-19 Омікрон, який викликає занепокоєння, більш заразним або більш чи менш серйозним”, – сказав Клюге.

Під час брифінгу, присвяченого Європі та Центральній Азії, він також зазначив, що, хоча штам Омікрон “видно і він набирає обертів”, саме штам Дельта є проблемою у регіоні прямо зараз.

“Якщо сьогодні ми досягнемо успіху у боротьбі проти Дельти – це стане перемогою над Омікроном завтра, перш ніж він зрештою набере масштаби. Ми займаємося стабілізацією пандемії, а це означає не один штам за раз, а всі штами відразу”, – наголосив директор європейського бюро ВООЗ.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *