Скандальний зрадник і екснардеп з Тернопільщини Царьов підтвердив загибель друга-колаборанта

[ad_1]

Скандальний зрадник і екснардеп з Тернопільщини Царьов підтвердив загибель друга-колаборанта

Сьогодні, 25 вересня, російські пропагандистські ЗМІ зарясніли заявами про смерть відомого українського колаборанта і зрадника, колишнього надрепа від «Партії регіонів».

Мова йде про Олексія Журавко, який зрадив Україну ще на початку війни, яку росія розв’язала в Україні — ще у 2015 року він втік до росії. 

Ще 23 вересня він оприлюднив відеоролик, в якому хизувався як «проголосував» у Херсоні на російському «псевдореферендумі».

І от, після вибуху в готелі у Херсоні стало відомо, що Журавко опинився серед числа загиблих окупантів. Смерть свого товариша підтвердив інший скандальний політик і зрадник з Тернопільщини Олег Царьов.

Скандальний зрадник і екснардеп з Тернопільщини Царьов підтвердив загибель друга-колаборанта, фото-1

В ЗСУ не коментують вибух у готелі в Херсоні, хоч російські окупанти вже традиційно звинуватили в ньому українських військових. Хай там як, факт залишається фактом — в Україні стало на одного колаборанта менше. І те, що Царьова це схвилювало і налякало, аж ніяк не видається дивним. 

Нагадаємо, що колишній нардеп Олег Царьов довгий час жив і навчався в тернопільських школах, про що тепер якось навіть прикро і неприємно згадувати. 

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *