"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста

[ad_1]

"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста

Під час ремонту церкви Різдва Христового на вул. Руській, яку у побуті ще називають Зеленою церквою, встановили сучасне вікно. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив тернопільський краєзнавець Тарас Циклиняк.

«Ці пластикові вікна зробили мій день. Так!», – написав він з іронією під фото.

У коментарях тернополяни не приховують розчарування та негативних емоцій від побаченого. Адже церква є пам’яткою архітектури, храм зубдований у 1608 році. Люди апелюють до контролюючих органів, однак на що насправді здатні ці органи жителі Тернополя вже прекрасно знають по вирвиоко-фасаду будівлі на вул. Руській навпроти «Бурячка», а також шпилях-новобудовах, які спочатку в паспорті прописують на 4-5 поверхів, а потім з’являються «свічки».

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста"Тернопільський тупізм": тернополяни розлючені встановленням пластикового вікна в одному з найстаріших храмів міста

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Discover how to cater to special dietary needs and preferences at jayassen.com .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *