Тривала пандемія не ослабила віру


Тривала пандемія не ослабила віру

Цьогоріч виповнюється 95 років відтоді, як Свідки Єгови в Україні проводять конгреси. На таких масових богослужіннях усі охочі можуть дізнатися, як поради з Біблії покращують сьогоденне життя. Цей рік не є виключенням. Тема традиційного триденного конгресу 2021 року — «Віра дає силу».

Чому саме така тема? Троцюк Тарас, речник Свідків Єгови у Тернопільській області, пояснює: «По-перше, справжня віра, що ґрунтується на фактах, віра у практичність Святого Письма, існування Творця й непохитність його любові до людей — це наша опора у теперішньому мінливому світі. По-друге, це свідчення того, що такі негаразди, як пандемія, не в змозі ослабити справжню віру, адже ми продовжуємо нашу майже столітню традицію біблійного навчання».

Турбуючись про здоров’я і життя людей, цього року Свідки Єгови вирішили не проводити конгрес в звичний спосіб (на стадіонах чи конференц-центрах). Натомість був зроблений відеозапис навчальної програми конгресу, який викладено онлайн. Він доступний для безкоштовного перегляду 500 мовами, в тому числі й українською. Це дозволяє переглядати програму в зручний час та неодноразово. Усі Свідки Єгови в Україні будуть переглядати цю програму одночасно в онлайн-режимі.

Програма конгресу включає в себе спеціально підготовлені відеоматеріали, які пояснюють, як зміцнювати віру в Творця, роздумуючи над творінням; як віра допомагала реальним біблійним персонажам долати труднощі, схожі на наші; а також повнометражний художній фільм з біблійним сюжетом «Даниїл. Приклад незламної віри» (у двох частинах ).

Програму конгресу можна переглядати на сайті JW.ORG® або у безкоштовному додатку JW Library®. Відеопрограма вже доступна на обох ресурсах.

Довідково. В Україні нараховується близько 130 000 Свідків Єгови. Зокрема понад 3 тисячі в Тернопільській області. До 2019 року місцеві Свідки Єгови проводили триденні конгреси на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.

https://www.jw.org/uk/свідки-єгови/конгреси/художнє-відео-трейлер-даниїл/

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *