У Тернополі військовий комісар розповів, чи потрібна довідка для виїзду чоловікам за межі міста

[ad_1]

У Тернополі військовий комісар розповів, чи потрібна довідка для виїзду чоловікам за межі міста

11 липня, під час брифінгу Тернопільської обласної військової адміністрації, головий військовий комісар Тернопільщини Ігор Гусєв розповів про долю довідку для виїзду військовозобов’язаних, про яку так багато говорили останнім часом. 

«На даний час відмінено рішення стосовно протоколу, який регламентував порядок надання довідок військовозобов’язаним призовникам, які виїжджають за кордон, — відзначив Ігор Гусєв. — Тобто це рішення відмінено. Ми працюємо по старому механізму, тобто усі військовозобов’язані призовники, які підпадають, або ж мають підпадають під статтю 23 це стосується військовозобов’язаних закону про воєнний стан, або призовники, які мають право на відстрочку, прибувають до територіальних центрів, де вони документально підтверджують своє право на пільгу. Відповідно, хто виїжджає за кордон на навчання, вони отримують відповідну довідку, а також запис у військово-обліковому документі стосовно цього, що цей військовозобов’язаний був призовник, цим правом може скористатися». 

Також військовий комісар нагадав, що усі обов’язково мають стати на військовий облік, не тільки переселенці, але й місцеві жителі.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *