Україна та ЗСУ стали живим щитом Європи: Зеленський просить від НАТО більшої підтримки

[ad_1]

Україна та ЗСУ стали живим щитом Європи: Зеленський просить від НАТО більшої підтримки

Голова держави наголосив, що ще на початку повномаштабного вторгнення росії до нашої країни потрібно було закрити небо над Україною. Як зауважив Зеленський, наша держава стала живим щитом Європи. 

Про це президент України Володимир Зеленський сказав 16 листопада під час розмови з українськими журналістами. 

«Вчора було біля ста ударів по території України. Наше ППО вчора працювало навідмінно, ми збили більшість, 70%. Вони молодці. Наша армія прикриває всіх. І я хочу, щоб світ про це говорив. Бо якщо щось впало і вдарило по Польщі — це трагедія. Але я б хотів, щоб наші партнери це зрозуміли, що цей форпост Україна-ЗСУ — це живий щит всієї Європи. Ось це і є правда», — сказав президент.

Володимир Зеленський наголосив, що він очікував від НАТО більшої підтримки у відповідь на масований ракетний терор України.

«Я б хотів це почути від наших партнерів, але ми цього не почули. Я б дуже хотів почути ще від 10 жовтня відповідь Альянсу щодо негайного засідання, і я особисто говорив з деякими лідерами Альянсу та генеральним секретарем щодо розстрілу України — масованих ракетних ударів та обстрілів іранськими дронами. Я дав вказівку всім нашим органам добиватись цього. Але я цього не почув. Від початку не було закриття неба, а зараз хтось прокинувся», — сказав президент. 

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *