"Уникнути мобілізації стане складно": новопризначений міністр оборони розповів, як планує боротися з корупцією у відомстві

[ad_1]

"Уникнути мобілізації стане складно": новопризначений міністр оборони розповів, як планує боротися з корупцією у відомстві

Новий міністр оборони Рустем Умєров оголосив про наміри запровадити в Україні електронний військовий квиток та запустити єдиний реєстр призовників. Він також збирається цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК).

Про це він заявив у Верховній Раді України, повідомляє Оглядач. За словами міністра, сама абревіатура ВЛК у сьогоднішньому її розумінні має залишитися у минулому.

«Завдання: цифровізувати всі процеси, запустити єдиний реєстр призовників, який унеможливить будь-які корупційні ризики… Digital. Усе, що можна оцифрувати, маємо оцифрувати. Уся інформація про воїна має бути в digital: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК та шпиталів, електронний журнал, звіт для військових», – сказав він.

Варто зазначити, що Умєров також заявив, що Україні варто зорієнтуватися на оборонних спроможностях вітчизняного виробника. Також насамперед варто підготувати необхідну інфраструктуру задля повноцінної експлуатації винищувачів F-16.

Як повідомляв OBOZREVATEL, депутати Верховної Ради за поданням президента України Володимира Зеленського призначили новим міністром оборони Рустема Умєрова. Він замінив на посту Олексія Резнікова.

4 вересня Олексій Резніков написав заяву про відставку. Відповідний документ він подав до Верховної Ради. Того ж дня Рустем Умєров написав заяву з проханням звільнити його з посади голови Фонду держмайна.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *