В останню дорогу – під музику камерного оркестру: Тернопіль прощається з Олександром Смиком


В останню дорогу – під музику камерного оркестру: Тернопіль прощається з Олександром Смиком (ФОТО)

Майже 300 людей прийшли прощатися з тернопільським бардом і поетом Олександром Смиком. Панахида відбулася у Домі печалі, інформує Суспільне.

Тернопільський письменник Олександр Вільчинський каже, познайомився з Олександром Смиком 18 років тому на презентації книжки.

“З першого знайомства він був організатором. Завжди щось пропонував, якісь проєкти, спільні справи. Це все вилилось в нашу багаторічну дружбу. Завдяки йому я написав кілька колонок. Зустрічав його в центрі, ми йшли на каву і так з’являлися нові теми. Дуже сумно, що Олександр вже не з нами. Але він був одним з тих героїв, про якого писатимуть книжки. Він був щирим, хорошим, справжнім другом”, – розповідає Олександр Вільчинський.

Поховають Олександра Смика завтра на Микулинецькому кладовищі.

Нагадаємо, Олександр Смик помер вчора на 64 році життя. 4 роки чоловік очолював міське управління культури, потім був заступником міського голови Тернополя з гуманітарних питань. Окрім цього був членом декількох національних спілок України – театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників, а також членом Всеукраїнської музичної спілки.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *