"Вона кричала і благала": 4-річну дівчинку медики прив'язали до ліжка колготками, маму не впускали кілька днів


"Вона кричала і благала": 4-річну дівчинку медики прив'язали до ліжка колготками, маму не впускали кілька днів (ВІДЕО)

4-річна дівчинка провела у реанімації кілька днів сама самісінька. Маму до не не пускали. До того ж прив’язували до ліжка колготками.

Про це у соцмережі повідомила мама дівчинки Дар’я Токарчук.

Випадок стався у Харківській дитячій інфекційній лікарні, куди дитину госпіталізували із двобічним запаленням легенів.

“Чи не прив’язуйте мене !!! Не треба, будь ласка.

Почула я дикий крик своєї дитини, стоячи під дверима реанімації. Вона плакала за зачиненими дверима, а я вмирала під нею … Ноги просто не тримали і я сповзла по стіні ридаючи і захлинаючись. Від болю, несправедливості і безсилля в цій ситуації… Той крик я не забуду ніколи. Той крик буде завжди нагадувати, чому я зважилася на цей пост, на цю боротьбу …

А тепер початок історії. Для тих, хто перший раз з нею знайомиться.

Наша Аліса потрапила в дитячу інфекційну лікарню (ОДІКБ) м.Харків. з діагнозом двобічна пневмонія… На наступний день о 14.30 її перевели у відділення реанімації… Вона не могла дихати. Мені відразу ж сказали, що знаходиться мамі в реанімації не можна. Я відмовилася виписуватися з лікарні і всі ці 10 днів лежала в відділенні. Мені важливо було бути поруч.

На самому початку ми зателефонували в МОЗ на гарячу лінію уточнити це питання і оператор нам сказав, що так, дійсно перебування в реанімації з дітьми – заборонене. До них у мене зараз найголовніше питання. ЯК? Як ви так можете чинити? Ви ж покликані допомагати нам, а ви нахабно брешете? Запис нашої розмови керівництво без проблем зможе дістати.

Ми перейшли до наступного етапу – почали просити, благати всіх знайомих і друзів, хто пов’язаний з ОДІКБ допомогти побачити дитину. На цьому етапі, мені вдалося поглянути в прочинені двері і пів хвилини подивитися на дитину, щоб вона мене не бачила.

Наступний етап, поспілкувавшись з юристами, нам сказали, що заборонити відвідування дитини в реанімації не мають права.

Знову дзвінок в МОЗ з цією інформацією на що вони відповідають, ну за Законом, звичайно, не можуть, але на практиці лікарня залишає за собою таке рішення. І сказали, що домогтися можна тільки звернувшись з юристами до керівництва лікарні. МОЗ ви серйозно? Ви заявляєте, що на Закон можна наплювати,і ви нічого не можете з цим зробити? А хто тоді може?

Вся ця боротьба зайняла 4 доби. 4 доби дитина була без мене. Коли я неї прийшла вона лежала і просто дивилася в одну точку. Не спала. Просто нерухомо лежала”,- ідеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Дарья Токарчук (@daria_tokarchuk)Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *