За зйомку і поширення в соцмережах наслідків ракетного обстрілу Львова СБУ затримала кількох людей

[ad_1]

За зйомку і поширення в соцмережах наслідків ракетного обстрілу Львова СБУ затримала кількох людей (ВІДЕО)

Попри постійні прохання і попередження правоохоронців не робити фото і відеозйомку з місць обстрілів, багато людей все одно це роблять. Дехто, не замислюючись над наслідками своїх дій, а дехто — відверто працює на ворога. Так, днями у Львові працівниками Служби Безпеки України було затримано кількох осіб, які порушили заборону. 

Спецслужба Львівщини попереджає про заборону фото/відеофіксації під час здійснення авіаударів. Попри постійні повідомлення в медіа, щодо заборони проведення стрімів чи фото/відеозйомок в момент авіаобстрілів, знаходяться й ті, хто вперто це ігнорує. Спецслужба оперативно виявила велику кількість таких «відеоспеціалістів», які викладали кадри авіаударів в соціальні мережі. Згодом ми завітали до них в гості.

Зараз «блогери» знаходяться на фільтраційних пунктах та роздумують над своїми вчинками, а деякі з них вже щиро каються в здійсненому. Нагадуємо, що ваша, зовсім недоречна, «операторська» діяльність надає ворогу можливість проаналізувати здійснені обстріли та провести корегування вогню. Вразі, якщо у вас опинились такі відеоматеріали, не поширюйте їх в соцмережах, а надсилайте правоохоронцям. Не допомагайте ворогу.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *