"Сильна гроза суне на ці області, заморозки і холод накриють цей регіон": синоптики попередили про погоду на вихідні

[ad_1]

"Сильна гроза суне на ці області, заморозки і холод накриють цей регіон": синоптики попередили про погоду на вихідні

Синоптики попереджають, що вже у ці вихідні остаточно зіпсується погода. Буде холодно. Слід також очікувати опадів. Вересень приніс із собою справжню осінню погоду.

Як інформує «ZN.UA», за прогнозами Укргідрометцентру 10-11 вересня у західних та північних областях України, а також у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та на півночі Одеської та Миколаївської областей пройдуть сильні дощі, місцями з грозами та поривами вітру 15-20 м/с. Оголошено І рівень небезпеки (жовтий).

Якою буде погода 10 вересня

На заході України 10 вересня у суботу пройдуть сильні дощі. Середня температура повітря вночі очікується від +10 до +13, на Закарпатті – до +15. Вдень від +15 до +19.

На півдні дощі пройдуть в Одеській та Миколаївській областях, а в Херсонській та Криму буде без опадів. Вночі очікується від +12 до +16, вдень від +20 до +24.

У східних областях буде сухо, але місцями холодно. У Харківській, Донецькій та Луганській областях температура вночі буде від +4 до +6, вдень від +16 до +18.

На півночі країни в суботу буде вітряно та дощитиме. У Сумській, Чернігівській та Полтавській областях температура вночі буде від +4 до +6, на Київщині трохи вища — від +9 до +11. Вдень тут буде від +15 до +17.

Якою буде погода в Україні 11 вересня

У західних областях у неділю суттєвих змін погоди не очікується. Тільки вночі буде холодніше — очікується в середньому від +8 до +12 тепла.

Цього дня дощі прийдуть на південь України. Крім Одеської та Миколаївської області їх очікують у Херсонській області та у Криму. Середня температура вночі від +12 до +17, вдень від +19 до +22.

На сході України буде без опадів. Вдень від +15 до +19, вночі від +5 до +10.

У північних областях буде трохи тепліше, хоча дощі не припиняться. Вдень від +12 до +16, вночі — від +7 до +12.

10 вересня – Укргідрометцентр

10 вересня – Укргідрометцентр

10 вересня – Укргідрометцентр 11 вересня – Укргідрометцентр 11 вересня – Укргідрометцентр

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *