Електрогідравлічний підйомник: переваги та відмінні особливості

Електрогідравлічний підйомник для автосервісу — техніка із широким функціоналом, яка успішно застосовується не тільки в автомобільній, але й виробничій галузі. Головна особливість таких приладів — виконання спуску та підйому робочої платформи у вертикальному напрямку. Нижче у матеріалі вказані основні переваги приладів даного типу, а також моделі, які користуються підвищеним попитом в автомайстернях та СТО.

Електрогідравлічний підйомник для автосервісу: які його переваги варто виділити?

gallery-image

Автомобільні електрогідравлічні підйомники мають великий термін експлуатації, а також відрізняються підвищеною ефективністю. Варто виділити ще такі переваги таких механізмів:

  • Швидкий підйом при мінімальному шумі
  • Максимально плавний хід під час підйому та опускання автомобілів
  • Підвищений робочий ресурс, який гарантує не тільки довгу роботу без поломок, але й розширену гарантію — більше 2-х років
  • Економічність, яка гарантується роботою сучасної гідравлічної системи
  • Можливість опускання транспортних засобів навіть при відсутності електроенергії. Для виконання операції, достатньо тільки активувати режим гідравліки
  • Достатній рівень безпеки для автомеханіка

Практично усі моделі даних механізмів мають компактні розміри, що дозволяє використовувати їх в умовах обмеженого простору. Вони мають достатньо велику висоту — приблизно 3-4 метри, що дає змогу у декілька разів збільшити довжину каретки, а також гарантувати її точніше переміщення всередині стійки підйомника. Також варто виділити, що даний вид підйомників може використовуватись при мінусовій температурі.

Популярні моделі електрогідравлічних підйомників Launch

Електрогідравлічні підйомники від даної компанії випускаються в Китаї, але відрізняються оптимальним співвідношенням ціна-якість. Наприклад, широке поширення на ринку отримала модель TLT 235SB, вантажопідйомність якої складає 3,5 тонни. Ціна на такий механізм стартує приблизно від 92 тисяч грн. Варто виділити, що TLT 235SB від Launch відрізняється нижньою синхронізацією. Можливість надійною механічної фіксації дає можливість практично виключити вірогідність падіння автомобіля. Електричний двигун, який доданий в основу такого автомобільного електропідйомника, дає змогу швидко підіймати транспортні засоби — всього за 50 секунд. Живиться модель від мережі в 380 Вольт.

На які характеристики потрібно звернути увагу під час придбання електрогідравлічного підйомника?

Під час вибору такого приладу, важливо звернути увагу на такі його параметри:

  • Висоту колон
  • Ширину проїзду
  • Висоту підйому
  • Потужність двигуна
gallery-image

Також важливу роль грає кількість масла, яка береться у роботу. В середньостатистичних моделях витрати масла становлять 10 літрів. Нагадаємо, що якісні та надійні електрогідравлічні підйомники для автосервісу ви знайдете у каталозі інтернет-магазину Гранд Інструмент.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *