"Чи кишать укриття блохами?": у Тернополі чоловіка, який допомагав прибирати підвал будинку, "люто" покусали


"Чи кишать укриття блохами?": у Тернополі чоловіка, який допомагав прибирати підвал будинку, "люто" покусали

Декілька годин перебування тернополянина у підвалі під час прибирання обернулося для нього численними укусами бліх. Чоловік зголосився допомогти комунальникам, а сам тепер страждає.

Як інформують “Тернополяни”, за словами дружини потерпілого, він — єдиний з під’їзду, хто прийшов на підмогу працівникам ЖЕКу, а наслідки тепер треба лікувати.

Варто зауважити, що прибиранням підвалів у багатоквартирних житлових під’їздах почали займатися після оголошення мером перевірки. Та, на жаль, одним прибиранням не обійтись, адже людям під час оголошення повітряної тривоги у таких приміщеннях перебувати категорично заборонено.

“Фітбек по прибиранню підвалів ЖЕКами. На цьому тижні наш, як і решта підвалів міста, за розпорядженням міського голови, підлягав прибиранню. Працівники ЖЕКу розвісили повідомлення про те, коли воно відбудеться і просили приймати активну участь. Скажу відразу, що в нашому підвалі зголосилась допомогти лише одна наша квартира, зокрема мій чоловік.

Підвал нашого будинку офіційно до списку укриттів не відноситься, хоча по будові і конструкції нічим від сусіднього будинку не відрізняється.

Під прибиранням, як виявилось, малося на увазі знос всього сміття з одної купи по інших, менших купах в зламані підвали, відведених для меншканців. І ще є один важливий момент: ні в нашому, ні в сусідньому (те, яке вважається офіційний укриттям, де доречі наш мер давав інтерв’ю) не була проведена дезінфекція, а підвали (в тому числі і те, яке вважається укриттям) «кишать» блохами”, – йдеться у повідомленні дружини потерпілого Лілії Осадчої.

Тому, за словами жінки, проведення інтернету в укриття це останнє, що має бути зроблено, після нормального прибирання, елементарної побілки і дезінфекції. Мовляв, якщо перше і друге можуть зробити самі мешканці, то дезінфекція повинна проводитись спеціалістами.

На підтвердження своїх слів пані Лілія додала фото наслідків перебування її чоловіка впродовж кількох годин у підвалі під час прибирання і додала, що страшно навіть уявити, що могло би статися з людиною, якби там довелось провести декілька днів.

295851213_5475712562487622_2399335340200956180_n.jpg

295851213_5475712562487622_2399335340200956180_n.jpg

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *