"Плакало небо, плакали люди": поруч з Тернополем попрощалися з бійцем, якого хавати довелося удруге

[ad_1]

"Плакало небо, плакали люди": поруч з Тернополем попрощалися з бійцем, якого хавати довелося удруге

Великодедеркальська громада на колінах зустріла і провела в останню путь тіло загиблого Героя з с. Садки — Клим’юка Назара Миколайовича, який народився 23 лютого 1992 року, служив за контрактом в Збройних Силах України.

Загинув чоловік 6 травня 2022 року. Поховали його в рідному селі Садки. Майже усі односельчани, жителі громади, представники влади, духовенство та військовослужбовці прийшли вшанувати пам’ять загиблого Героя.

Панахиду у Церкві Св. Івана Богослова відслужили священики ПЦУ на чолі з Благочинним Шумського благочиння митрофорним протоієреєм Миколаєм Бабієм. Труну з тілом накрили державним прапором, який потім передали матері. На кладовищі з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти та гімн України бійця поховали.

«Пплакало небо… Плакало за нашим Героєм, за Назаром…Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі», – йдеться у дописі громади.

Після загибелі Назар Клим’юк потрапив у морг в Дніпрі, невдовзі йго там іпоховали як неопізнаного бійця. Врешті завдяки аналізу ДНК його особу втановили, після чого здійснили перепоховання у рідному селі. 

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *