"Цілковите знеструмлення України": в Укренерго попереджають про поширення фейкової інформації для посіву паніки


"Цілковите знеструмлення України": в Укренерго попереджають про поширення фейкової інформації для посіву паніки

Для поширення панічних настроїв в інтернеті почали поширювати неправдиву інформацію щодо знестремлення України. Про це інформує Укренерго.

“Обережно, фейк! У сумнівних телеграм-каналах використовується логотип компанії “Укренерго” для поширення фейкової інформації, зокрема щодо повного чи часткового знеструмлення країни. Ця інформація не відповідає дійсності! Укренерго не робило жодних таких заяв. Це один з можливих “вкидів” для того, щоб посіяти паніку серед українського населення, використовуючи при цьому логотип “Укренерго” для вашої довіри. Перевіряйте інформацію, яку ви бачите в телеграм-каналах та інших групах соцмереж, на офіційних комунікаційних площадках “Укренерго””, – закликали в компанії.

Принагідно в Укренерго розповіли про стан енергетики в державі.

“Спробуємо продемонструвати ситуацію в українській енергосистемі після масованих атак на простому прикладі.

Уявімо, що в країні більшість ключових транспортних розв’язок та мостів на магістральних трасах, якими можна дістатися із заходу на схід, більше не придатні для проїзду. Вони зруйновані. Потрапити зі Львова до Харкова все ще можливо, але значно меншими дорогами, пропускна здатність яких не може забезпечити великий потік автомобілей. Це означає, що час на дорогу, який був 8-10 годин, може займати кілька днів. Десь доведеться постояти в заторі та їхати повільніше. Ця аналогія ілюструє ситуацію в енергосистемі країни, яка є зараз головною ціллю російського терору.

Лише 15 листопада ворожі ракети пошкодили 15 енергооб’єктів, не працюють тисячі кілометрів магістральних високовольтних ліній. Ця інфраструктура необхідна для видачі електроенергії з електростанцій та передачі з західних регіонів на схід, тобто по всій країні. Більше 1000 фахівців «Укренерго» 24/7 працюють над відновленням енергосистеми, латають те, що можна залатати і замінюють те, що можна замінити.

Для того, щоб втримати стабільну роботу енергосистеми в таких умовах та уникнути ще більших аварій, ми вимушені вдаватися до примусових обмежень споживання – до 40% по країні. Зараз, на жаль, графіки застосовані по всій Україні. Такі заходи можна порівняти з роботою регулювальника під час заторів на дорогах. Якщо на трасі тривають ремонтні роботи, регулювальник зупиняє рух автомобілів з одного боку, та пропускає інших.

Це єдина можливість проїхати вузькою дорогою за таких обставин. Поки водії в заторі сердяться на регулювальника, ремонтники відновлюють дорогу”, – пояснили стан справ енергетики.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *